VIDEOINTERVJUU: Türgist pärit hitimeister Burak Yeter: kui sa tahaksid hetkel DJ olla, pead sa väga-väga suuri summasid teenimaTäna õhtul esineb Tallinnas võimsa sõuga Türgi päritolu DJ Burak Yeter, kelle pala “Tuesday” on üks eelmise aasta tähelepanuväärsemaid klubimuusikahitte, mis on tänaseks Youtube’is kogunud enam kui 100 miljonit vaatamist ning tõusnud number üks hitiks nii Eesti raadioedetabelites kui ka välismaistes muusikamüügi rakendustes nagu iTunes, Spotify või Shazam.

Publikul õnnestus hitimeistriga paar sõna juttu ajada ning uurida, mida esimest korda Eestit külastav mees eestlaste kohta on kuulnud, mida loo “Tuesday” lüürika tegelikult tähendab ning milline on elektroonilise tantsumuusika tulevik — vaata videot!

Burak Yeter esineb Tallinnas vaid loetud korrad Hilton Tallinn Park’is avatavas eksklusiivses ööklubis Secret Nightclub. Enne Burak Yeteri sõud astuvad lavale DJ-d Kert Klaus ja DJ Alexey Issachenko. Hilton Tallinn Park’is toimuv Secret Nightclub üritus toob Eestisse hetke kuumemaid tantsumuusikastaare. Mullu jõudsid ürituse raames esmakordselt Eesti lavalaudadele näiteks Alan Walker (“Faded”, “Sing Me to Sleep”) ja Filatov & Karas (“Don’t Be So Shy).

Secret Nightclubi pääseb alates 21 eluaastast ID-kaardi alusel. Rohekem infot ürituse kohta leiad SIIT.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare