Weekend Festival Balticut hämmastab Rummu festivali turvaprobleem: absoluutne prioriteet on tagada turvalisus publikule!

 (15)

Weekend Festival Baltic
Foto: Christo Neemre

Uudis selle kohta, et Rummu karjääris toimuv Into The Valley festival toimub ilma korraliku turvateenistuseta, hämmastab augustis Pärnus aset leidva Weekend Festival Balticu korraldajaid.

"Weekend Baltic Festivali korraldajad omavad ürituste korraldamisel pikaaegset kogemust ning on alati pööranud kõrgendatud ja erilist tähelepanu külastajate ja koostööpartnerite turvalisusele nii festivali territooriumil kui ka festivaliga seotud aladel," kommenteeris festivali korraldaja Gunnar Viese.

"Meie jaoks on absoluutne prioriteet tagada turvalisus publikule - soovime pakkuda publikule igas mõttes parima festivalikogemuse. Ei tuleks kõne allagi, et Baltikumi suurim festival saaks toimuda ilma parima turvameeskonnata. Oleme kõikidel aastatel teinud koostööd turvafirmaga Meeskond, kes omab kogemust ja pädevust korraldajaga kaasa mõelda ka kõige väiksemates pisiasjades - alustades liikluskorraldusest ja lõpetades suhtlusega erinevate organisatsioonidega, kelle koostöö on festivali toimumiseks ülioluline," kinnitas Viese.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare