VIDEOTERVITUS: Eestlastesse meeletult armunud Itaalia superstaar Toto Cutugno esitab Retrobestil kaks kodumaist hitti

 (2)

Toto Cotugno Haapsalus
Toto Cotugno HaapsalusFoto: Silver Raidla

Juba sel neljapäeval saab avalöögi teist korda toimuv ajastufestival Retrobest. Esimese õhtu peaesinejaks on armastatud Itaalia laulja Toto Cutugno, kes esitab Pühajärve ääres kaks eestlaste südametesse kuuluvat laulu.

Kirglik itaallane oli võlutud kohtumisest eestlastega eelmisel aastal, kui ta esines Haapsalu Itaalia kultuuri- ja veinipäevadel. Toto Cutugno oli kontserdist nii vaimustunud, et sel korral pärast Retrobesti esinemiskutse saamist pakkus ta välja, et esitab oma kontserdil kaks eestlaste poolt väga armastatud laulu. Neist üks on Jaak Joala esitatud "Suveöö". Teine laul jääb üllatuseks.

Laulja pühendab eestlastele ka spetsiaalse videotervituse:

Lisaks armastatud itaallasele on 29. juunist kuni 1. juulini toimuva festivali lavalaudadel Thomas Anders, Nik Kershaw, E-Type, Maggie Reilly, Alexia, Bad Boys Blue, Real McCoy ja SASH!. Lavale naaseb originaalkoosseisus vaid üheks kontserdiks armastatud Eesti popbänd JAM.

Eesti artistidest esinevad Anne Veski, 2 Quick Start, Black Rokit, Mr. Happyman ja Kuldne Trio. Pidulisi viivad ajas tagasi päevajuhid Mart Juur ning Eesti esikosmonaut Black Rokit. Rannalaval mängivad muusikat DJ Onu Bella, VDJ Marko Kiljak, DJ Cristo Rääbis, DJ Vahur Kollom, DJ Rauno Märks ja Riho Luhter.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare