VAATA: Kullakarva sädemed! Trad.Attack! avaldas esimese video uuelt albumiltTrad.Attack!’i teine täispikk album “Kullakarva” ilmub 19. mail. Enne seda kutsutakse inimesed uue albumi ja muusika lainetele ning antakse välja kaks lugu ja videot. Esimene singel ja video “Säde” ilmus 22. märtsil. Video müstilises metsas on valminud koostöös Martti Heldega, kes on olnud ka varasemate Trad.Attack!’i videote režissöör.

“Trad.Attack!’i album "Kullakarva" viib rännakule müstilisse Eesti loodusesse, traditsioonidesse, inimestesse ja uus energia kohtub vanade juurtega. “Säde” on esmane võimalus sellesse maailma piiluda," kirjeldab oma uuest muusikalist lapsukest Sandra Vabarna. Trummar Tõnu Tubli lisab: “Seal, kus poolused kohtuvad, lööb alati sädemeid ning just sellest meie esimene singel kõneleb“.

Albumi lugudes peegelduvad kõik need seiklused, proovikivid, inimesed, emotsioonid ja mõtted, mis on Trad.Attack!’i mõjutanud viimase kahe aasta jooksul. “Album on sündinud sümbioosina, milles bändiliikmed on läbi pideva koosolemise ja -tegemise rohkem kokku kasvanud ning läbi kiire tähelennu avanenud. Kõik see on meie loomingut ja selle vajalikkust me enda jaoks paremini mõtestanud ning oleme muutunud oluliselt enesekindlamaks ja -teadlikumaks. Nii ka meie muusika! Uue albumi loomisel on aga oluliseks võtmesõnaks aeg. On olnud aega lasta muusikal end kanda ja tegeleda nii eraldiseisvate lugude kui ka tervikuga," mõtiskleb Jalmar Vabarna.

Seotud lood:

Albumil on 12 lugu, mis on inspireeritud Eesti pärimusmuusikast ja põimitud omaloominguga. Jätkatakse ka eriliste ja karismaatiliste laulikute kasutamist arhiivisalvestiste näol.

22. märtsil algas albumi digitaalne ja füüsiline eelmüük. Infot leiab bändi kodulehelt ja facebookist. Uue albumi ülemaailme kontserttuur algab 20. mail ja Eestis antakse selle raames kaks kontserti: 30. juunil Tallinnas ja 26. augustil Setomaal. Piletid müügil Piletilevis.

Loe veel

Rästa - McCartney
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare