Tommy Cash vallutab maailmakuulsaid festivale: pea iga nädalavahetus on kinni

 (5)

Tommy Cash
Tommy CashSarina Wennerqvist / Tallinn Music Week

Eesti räpparit Tommy Cashi ootab ees tihe suvi, kuhu kuuluvad esinemised kuulsatel festivalidel nagu Glastonbury ja Roskilde.

"Meil on peaaegu iga nädalavahetus kinni. Me lähme sellisele suuremale festivaliringile, kus on legendaarsed festivalid," paljastas Cash Raadio 2 saates "Eetris on Erik Morna".

Seda, et Cashi muusika on populaarne üle maailma, tõestavad ka arvukad fännikirjad. Cash rääkis, et talle on kirjutatud näiteks Aasiast, kus tema videod on kogunud kümneid miljoneid vaatamisi ning ka USA raadiosaadete tegijad on öelnud, et mängivad Tommy muusikat tihti.

Kodule lähemalasuvatele festivalidele Tommyt veel kutsutud pole. Nii ei ole ta esinenud ei lätlaste Positivusel ega ka näiteks soomlaste Flow Festivalil. Laulja arvab ise, et küllap ka neile ta ühel päeval jõuab, aga ilmselt tuleb enne lai maailm läbi käia.

Juba laupäeval astub Tommy Cash üles Tallinnas Rock Cafe laval. "Kõik ei ole valmis, sest me tahame suuremat kontserti teha. Eile rääkisime, kuidas me ehitame ekraanid. Kas teeme suure T-tähe ja oleme old schooli stiilis. Veel otsustame asju," kirjeldas Tommy oma plaane kodulaval.

Kuula saadet Menust!

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare