TÄHTIS INFO: Turvalisusest liikluse ja parkimiseni ehk Rammsteini Tallinna kontserdi külastaja meelespea

 (15)

Rammstein
RammsteinFoto: Darren Quinton, Mirrorpix

Täna õhtul esineb Tallinna Lauluväljakul sakslaste au ja uhkus Rammstein. Saksa industriaalroki lipulaev külastab Eestit esimest korda üle seitsme aasta ning Tallinna kontsert saab olema nende esimene ja ainus välisõu Baltikumis.

Tallinna Lauluväljak avab väravad pühapäeval, 11. juunil kell 16:00. Publikule on avatud Mere, Oru ja Mäe väravad (Vaata alaplaani SIIT). Tule varakult, väravatest sissepääs võib võtta aega!

Kontsert on välja müüdud ning kohapeal pileteid ei müüda. Korraldajad paluvad meeles pidada, et piletite võltsimine või teadlik kopeerimine ning nende kasutamine illegaalselt kontserdialale sisenemiseks on Eesti Vabariigi seaduste kohaselt karistatav kuritegu.

Kõik kontserdile müüdud piletid (sh. ka turvapaberil väljastatud piletid) on varustatud unikaalse triipkoodiga. Kõik piletid on ainulaadsed ja kordumatud ning skaneeritakse sisenemisel Lauluväljaku väravates, s.h. ka paberpiletid! Ainult skaneerimine tagab piletiomanikule sisenemisõiguse. Peale triipkoodi esmakordset lugemist ja kasutamist muutub see automaatselt kehtetuks. Sisse pääseb ainult esimene isik, kes esitab kehtiva triipkoodi. Piletit kopeerides või uuesti sama piletit esitades ei pääse enam sisse. Sama reegel kehtib ka paberpiletitele – näiteks kui keegi laseb heal sõbral oma e-pileti või ka paberpileti triipkoodi kopeerida ja püüab samas ka oma piletiga sisse saada, siis sisse saab ainult esimesena koodi esitanu. Korraldaja ei ole kohustatud välja selgitama sama triipkoodi korduva kasutamise asjaolusid. Hoia oma piletit sama turvaliselt nagu raha või muid väärisesemeid. Kõikide piletitega seotud küsimuste ja vaidluste korral aitavad teid kohapeal piletimüügifirma Piletilevi esindajad.

Seotud lood:

Esimene soojendaja alustab orienteeruvalt 19:00. Ürituse orienteeruv lõpp on 23:59.

AJAKAVA:
16:00 väravad
19:00 Winny Puhh (est)
20:00 Mustasch (swe)
21:30 Rammstein (ger)
23:59 ürituse lõpp

Lava ette tuleb piiratud mahtuvusega ala, kuhu pääseb kolm tuhat fänntsooni pileti omanikku.

Loe veel

Kontserdile sisenemisel nõustub kontserdikülastaja tema filmimise ja pildistamisega ning kinnitab, et materjali võib kasutada kontserdikülastajale tasu maksmata kommertslikel eesmärkidel nii otseülekandes kui ka hilisemates erinevates videoformaatides (dokumentaalfilm, teleprogramm, DVD jms).

Mida tasuks kaasa võtta

– sularaha!
kogu kaubandus (söök, jook, bändide nänn jms) toimub kontserdil peamiselt sularaha eest Lauluväljakul on vaid üks sularaha automaat!
– vihmakeep
– hea tuju ja rahulik meel
– NB! Vaatamata sellele, et Eesti kuulub Schengeni ruumi, võib piirivalve kontrollida reisidokumente – seega peab välismaalt kontserdile tulijatel olema kaasas kehtiv isikut tõendav dokument (ID-kaart või pass)!

Mobiiltelefonid: palun arvesta, et võrgud võivad olla ülekoormatud ja võib esineda mobiilside häireid. Lepi sõprade ja perega ette kokku kohtumispaik.

Kuuma ilma puhul kata pea ja tarbi piisavalt vedelikke, vältimaks päikesepistet, dehüdratsiooni, kuumarabandust.

Korraldaja ei soovita valju heli ja rahvamasside tõttu kaasa võtta sülelapsi, samuti on lapsevankrid tülikad ja ohtlikud rahva sees. Kindlasti pange oma lapsele taskusse või kirjutage talle randme peale enda nimi ja telefoninumber. Alla 16 aastastel lastel peab peale kella 24:00 kaasas olema täiskasvanud saatja.

Liiklus ja parkimine

Jäta auto koju, tule ühistranspordiga või jala! Peatumine ja parkimine on Narva maanteel lõigul Pirita tee – Smuuli tee keelatud. v.a. märkidega tähistatud lõikudel erilubadega autode. Sõidukiirus on kogu ümbruskonnas piiratud. Peatumine ja parkimine on keelatud ka Valgel tänaval ning osaliselt Smuuli teel Narva mnt ja Liikuri tn vahelisel lõigul.

Parkimisvõimalused on Pirita tee ääres suunaga Pirita poole vastavalt märgistusele ning piiratud ulatuses ka Smuuli teel ning Narva maanteel alates Smuuli tänavast suunaga Lasnamäe poole.
Ärge jätke autosse nähtavale kohale väärtuslikke esemeid. Kasutage ärandamisvastast lisalukustust.

Valesti pargitud sõidukid teisaldatakse . Korraldajad paluvad tungivalt jälgida liikluskorraldusvahendeid ning liigluse reguleerijate märguandeid.

Jalgrattaparkla asub Mere väravate juures. Parkla on tasuta ja üldvalvega, kuid soovitav on siiski omanikel rattad lukustada.

Liikumispuudega külastajad

Ratastoolis inimestele on spetsiaalne ala kontserdi jälgimiseks Tuletorni poolsel invatribüünil
Ratastoolis inimesed saavad sisse Mere väravast
Mere väravate esises parklas on kohad invasõidukitele

Sinu turvalisus

Kontserdile ei pääse isikud kellel on kaasas:
– vihmavarje – piiravad publiku vaatevälja
– foto-, audio- ja videosalvestustehnikat (va. mobiiltelefonid ja seebikarbid)
– oma sööki ja jooki
– tühje pudeleid (sh. korduvkasutatavaid)
– mis iganes tuli- ja külmrelvi, pürotehnikat, vilkuvaid laserpulki, ohtlikke aineid ja esemeid
– alkoholi ja narkootikume
– loomi
– liigset pagasit ja esemeid – ära võta kaasa suuri kotte või ebavajalikke esemeid, mis aeglustavad isiku ja asjade läbivaatust väravas. Sissepääsude juures on ka tasuline pakihoid.
– jalgrattaid, rulluiske ja rulasid, motokiivreid, matka- ja klapptoole, taburette
– kontserdile ei pääse tugevas joobes, agressiivselt käituvad või teisi häirivad isikud

Säilita rahu! Nii mastaapsel üritusel läheb aega iga asjaga – näiteks piletikontrollis ja isiku asjade läbivaatuses, söögi- ja joogipoolist ostes jne.

Käitu teistega nii, nagu tahad, et Sinuga käitutakse. Ära unusta, et turvatöötajad teevad oma tööd, mitte ei kiusa Sind. Palun järgi nende nõudeid täpselt.

Varu aega ning utvu aegsasti kontserdi infomaterjalidega ja platsi plaaniga. Tule varakult ja arvesta ajavaruga, et saaksid endale kontserdil parima koha. Arvesta, et aega kulub ka peale kontserti Lauluväljakult lahkudes.

Kontserdil on kohal kiirabi, päästeteenistus ja politsei ning esmaabipunktid.

Leiubüroo asub Oru värava juures ja on avatud 11. juunil kontserdi lõpuni. Seejärel antakse leitud dokumendid ja väärisesemed üle politseile.

Nii Live Nation Baltics kui ka Publik soovivad Sulle meeldivaid elamusi!

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare