Smilers ja Shanon võtavad naistepäeva puhul detsibelle vähemaks

 (1)

Smilers ja Shanon võtavad naistepäeva puhul detsibelle vähemaks
Foto: Ilmar Saabas

Naistepäeva eelõhtul, 7. märtsil tõmbavad rahvalemmikud Smilers ja Shanon juhtmed seinast, sätivad detsibellid vaiksemaks ja esitavad Rock Cafes hittideks saanud lugusid akustilises võtmes.

Smilersi eestvedaja Hendrik Sal-Saller lausus, et bänd proovib oma muusikat naistepäeva vääriliseks vormida. "Kuna ilusaid mehi laval pakkuda ei ole, siis oleme proovinud muusikat ilusamaks teha. Pisut teise kõlaga kontsert, kindlasti vaiksem," naeris Sal-Saller. "Laval lisaks Smilersile ka Raivo Tafenau saksofonil ja Mihkel Metsala trompetil. Arvan, et tuleb lahe õhtu. Nagu ikka Rock Cafes - kõik juhtub kohapeal ja on kuidagi teistmoodi."

Janek Harick ansamblist Shanon rääkis, et akustiliselt on see bändile üldse esimene esinemine. "Kindlasti saavad inimesed meie akustilisest kontserdist laheda elamuse, see on kindel," lausus Harick. "Plaanis on ka paar üllatust selleks õhtuks."

Piletid naistepäeva kontserdile hinnaga alates 12 € on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Uksed Rock Cafesse avatakse kell 19.00. Kontsert on vanusepiiranguta.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare