Shanon paigaldab albumiesitluseks massiivselt lisatehnikat

 (1)

Shanon paigaldab albumiesitluseks massiivselt lisatehnikat
Foto: Ilmar Saabas

Äsja teise kauamängiva „Tuhat ja üks ööd“ ilmutanud Shanon esitleb juba sel reedel, 21. detsembril albumit Tallinnas klubis Rock Cafe. Eesti plaadipoodides suurt müügiedu nautiva albumi esitluse erikülaliseks on Koit Toome ning Shanon paigaldab Rock Cafesse märkimisväärse hulga lisatehnikat, alustades valgustusest ja lõpetades LED ekraanidega.

Ansambli Shanon kitarrist ja vaimne liider Janek Harick lausus, et ei ole just igapäevane, et bänd paigaldab Rock Cafesse LED ekraanid ja valmistatakse ette klipid iga loo jaoks.

"Ei meenugi, et keegi oleks Rock Cafes nõnda teinud. Meil on iga muusikapala taustaks konkreetne lugu ekraanidel jooksmas, ei ole lihtsalt tavaline arvuti virrvarr," lausus Harick. "Me sooviks, et see esitlus jääks inimestele meelde, et seda võiks ka aastaid hiljem uhkusega meenutada. Teisalt võib seda nimetada ka kui jõulukinki meie poolehoidjatele."

Shanoni uuel plaadil kõlavad varasemalt tuttavad „Jäätunud jäljed“, hetkel erinevate edetabelite tipus figureeriv „Libahunt“, albumi nimilugu „Tuhat ja üks ööd“ ning loomulikult palju uut kraami.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare