Peen lauakate: LOE, millised toidud kuuluvad Haapsalus esineva Belinda Carlisle'i tervislikku menüüsse

 (1)

19. augustil Haapsalu Lossihoovis esinev ameerika poproki suurnimi Belinda Carlisle nõuab kontserdikorraldajalt vegetariaanlikku toidulauda. Staar saabub Eestisse päev enne kontserti ning on otsustanud ööbida Haapsalus.

Muu tervisliku hulgas soovib laulja oma laula näha hummust, värsket guacamolet, lõigatud avokaadot ja puuviljavalikut. Samuti maiustab Belinda Carlisle erinevate juustude valikuga, juurviljalõikude, šokolaadi, mee ja parmesaniga. Erandlikult paljudest staaridest pole Carlisle nõudnud oma backstage-i mingit alkoholi ega suhkujooke.

Lauludega "Heaven Is a Place on Earth", "Circle in the Sand" ja "La Luna" end popmuusika tippu laulnud Belinda Carlisle sai tuntuks juba 1970ndate lõpus ansambliga The Go-Go's, kuid saavutas ülemaailmse kuulsuse ülieduka soolokarjääriga alates 1980ndate keskpaigast.

Belinda Carlisle on tuntud geiõiguste eest võitleja, andunud loomakaitsja ja joogafänn.

Kontserdi külalisesinejaks on Eesti popmuusika täht Shanon. Samal päeval on Haapsalus avatud Maitsete Promenaad, kus oma tooteid tutvustavad Eesti parimad restoranid ja tänavatoidukohad.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare