„Eesti on tuntud lauljate kõrge taseme poolest ja seda näitas ka finaalsaade ning selle väga tasavägiselt jagunenud üüratu häältehulk“, nentis Universal Music Finland & Balticsi tegevjuht Jarkko Nordlund. „Raske oli panustada ühele finalistile ja nii tunduski hea idee esimeseks singliks lasta hoopis välja duett kahe Eesti parimaks hääletatud uue artisti, ehk Liisi ja Artjomiga“.

„Kõnnime seda teed“ autoriteks on Tarvo Valm ja Aapo Ilves ning jutustab suhetest ja uutest väljakutsetest. Lugu on salvestatud Sinusoid Stuudios produtsentide Kristo Kotkas, Danel Pandre ja Tarvo Valmi poolt. Lugu võib juba kuulda erinevatest raadiojaamadest ja õige pea soetada ka www.muusika24.ee keskkonnast.

Lugu tuleb esimesele avalikule live-esitamisele juba täna Võrus, kus algab Eesti Superstaar 2011 tuur. 15- 22. juunini toimuv tuur läbib kaheksat linna, lisaks Võrule väisavad tuuritajad ka Tallinnat, Haapsalu, Kuressaaret, Raplat, Rakveret, Tartut ja Pärnut.

Publik saab võimaluse näha lavalaudadel Superstaaritiitliga pärjatud Liis Lemsalu ning tema nelja kaasfinalisti - Artjomi, Rosannat, Triinu ning Teelet. Neile sekundeerivad lavalaudadel juba tuntud Ott Lepland, Getter Jaani, Lenna Kuurmaa ning Koit Toome. Piletid tuurile saadaval Piletilevist.

Universal Music Group on maailma suurim muusikafirma, mis tegeleb muusika füüsilise ning digitaalse müügi ja litsenseerimisega. Universal Music Group’i kuulub hulk alafirmasid nagu Interscope Geffen A&M Records, Island Def Jam Music Group Decca, Verve, Mercury, Polydor jne ning Universali lipu alla kuulub artiste räpist roki ja klassikani – Metallica, Bon Jovi, U2, Lady Gaga, Eminem, Black Eyed Peas, Tokio Hotel, Björk, Andrea Bocelli, Diana Krall jpt. Universal Music on Baltikumis töötanud iseseisva esindusena 2008. aasta algusest ja Eesti päritolu artistidest esindab nimesid nagu Tanel Padar & The Sun, Kerli, Metsatöll, Röövel Ööbik ja Malcolm Lincoln.