Kas oled rahul? "Eesti Laulu" viis finalisti on selgunud!

 (205)
www.Publik.ee
                     
Kas oled rahul? "Eesti Laulu" viis finalisti on selgunud!

Täna toimus Eesti Laulu konkursi teine poolfinaal. Žürii ja televaatajate otsusel jõudsid finaali Orelipoiss, Ithaka Maria, MID, Rolf Roosalu ja Mimicry.


Žüriisse kuulusid Tõnis Kahu, Valner Valme, Eda-Ines Etti, Owe Petersell, Olav Osolin, Mare Väljataga, Birgit Õigemeel, Tauno Aints, Leen Kadakas, Karel Kattai ja Raul Vaigla.

Žürii lemmikuteks osutusid Orelipoiss, MID, Rolf Roosalu, Mimicry ja Ithaka Maria. Neid ootavad ees juba Victoria, Noorkuu, Jana Kask, Outloudz ja Getter Jaani.

Esimesena astus võistlustulle Sõpruse puiestee ja Merili Varik looga "Rahu, ainult rahu". Pärast esinemist leidsid nii Allan Vainola kui ka Merili Varik, et nende esinemine läks igati kenasti.

Järgmised julged olid St. Cabah lauluga "Shirubi Ikazuchi". Kui saatejuhid palusid, et bändi liikmed selgitaksid, milline tähendus on nende nimel, saime teada, et "Shirubi Ikazuchi" tähendab maailma esimest imetavat kodulooma.

Kolmandana esitas loo "My Melody" Sofia Rubina.

Neljandana astus lavale Mimicry lauluga "The Storm". Kene Vernik ütles pärast esinemist, et erinevat muusikat tehes võib imeliku publikuni jõuda.

Võistluslaul number viis oli "Valss", mille esitas Orelipoiss.

Kuues oli Tiiu Kiik palaga "Second Chance". Tiiu, kes juba teist aastat järjest Eesti Laulul osales, ütles, et tema jaoks on see olnud hea kool. 

Seitsmendana vallutasid lava ansambel MID looga "Smile".

Kaheksas artist oli Ithaka Maria looga "Hopa'pa-rei!". Ithaka Mariale laulis tausta tema isa Peeter Pruuli, kes rääkis, et lugu oli inspireeritud ajast, mil Ithaka oli vaid kuu ajane beebi.

Viimasena astus lavale Rolf Roosalu, kes esitas pala "All & Now".

Artikkel täieneb jooksvalt ...

VAATA FOTOSID:


Vaata märksõnade teemalehti või lisa/eemalda neid MyDelfi huvidest + ja - abil.

Mis teemad Sind huvitavad?

  • -  jälgi
  • -  ära jälgi
Lase MyDelfil ehitada Sinu personaalne uudisleht!

Logi sisse Facebook'iga

Alusta MyDelfi kasutamist
Registreeritud (0) Anonüümne (205)
Jäta kommentaar
või anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
HEAD PAKKUMISED