Jaanus Nõgisto Ruja kontserdi vaherahust: me polnud enne pühapäeva Rannapiga kolm aastat sõnagi rääkinud

 (7)

Jaanus Nõgisto
Jaanus NõgistoFoto: Tiit Blaat

Ruja kitarrist Jaanus Nõgisto tunnistas, et enne läinud pühapäeva, mil tehti pressikonverentsil avalikuks 20. augustil Tallinn lauluväljakul toimuv Ruja muusika kontsert, polnud ta endise bändiliikme Rein Rannapiga sõnagi vahetanud.

"Meie ei olnud Reinuga rääkinud enne üleeilset kolm aastat ühtegi sõna. Mina ei viitsi neid põhjuseid hakata analüüsima, ma ei näe põhjust vabandada ja endale tuhka pähe raputada," rääkis Nõgisto Vikerraadio saates "Stuudios on Sten Teppan" tüli tagamaadest, vahendab portaal Menu.

Saatejuht Sten Teppan tunnistas, et kutsus oma saatesse ka Rein Rannapit, kes otse-eetris Nõgistoga liituda ei soovinud. "Las Nõgisto tuleb ja vastab muu-hulgas küsimusele, miks ta Ruja nime vahepeal kasutas," oli Rannap Teppanile lausunud.

*

20. augustil Tallinna lauluväljakul toimuval "Eesti muld ja Eesti süda" kontserdil astuvad Ruja muusikaga üles ansambli legendid Rein Rannap ja Jaanus Nõgisto ning solistidena Kadri Voorand, Ott Lepland, Robert Linna, Kristjan Kannukene, Priit Võigemast ja Karl Vilhelm Valter. Ühe osana kontserdist saab laval näha ka üliandekaid ja verinoori uue põlvkonna trummareid ning kitarriste. Bandi põhikoosseisu kuuluvad lisaks Andres Põldroo, Laur Joamets, Henno Kelp ja Andrus Lillepea.

Seotud lood:

Täna kell 14 peeti Viru Keskuse Rahva Raamatus kontserdi väljakuulutamiseks pressikonverents, kus asjaosalised tutvustasid oma plaane.

Vaata kontserdi kohta lisa Ekspress Meedia erilehelt.

Vaid sel nädalal on piletid saadava Rahva Raamatu kauplustes ja e-poes hinnaga 12 eurot, soodushind kehtib vaid püsiklientidele, tavahind on 15 eurot.

OSTA PILET SIIT.


Loe veel

Rästa - McCartney
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare