Esimene europääsuke: VAATA, milline kompu Küprost järgmisel Eurovisionil esindab!

 (4)

Järmine Eurovisioni lauluvõistlus on alles mägede taga, ent juba siristavad esimesed europääsukesed. Nimelt paljastas Küpros, kes saareriiki 2017. aasta kevadel aset leidval suursündmusel esindab.

Eurovisioni ametliku kodulehekülje andmete kohaselt astub Küprose eest võistlustulle artist nimega Hovig. Nägusa lauliku võistluslugu pole veel avalik, ent on teada, et selle autoriks on Rootsi hitimeister Thomas G:son.

Thomas G:son on eurolavale saatnud mitmeid menukaid palu läbi aegade. Näiteks oli ta aastal 2012 võidutsenud Loreeni loo “Euphoria” üks autoritest. Mees on kirjutanud lugusid nii Gruusiale, Hispaaniale kui ka Taanile. Möödunud aastal jõudis Küprose ansambel Minus One võistluse finaali looga “Alter Ego”, mille autoriks oli ei keegi muu kui Thoms G:son.

27-aastane Hovig Demirjian on Ameeria päritolu muusik, kes osales 2009. aastal Kreeka “X Factori” saates. Hovig saavutas seal seitsmenda koha ning naases siis Küprosele, et arendada oma soolokarjääri. Muusik on üritanud kohaliku võistluse kaudu saada Eurovisionile tervelt kolmel korral: aastal 2010 jäi ta looga “Goodbye” kolmandaks” ning viis aastat hiljem tõi pala “Stone in a River” talle neljanda koha.

🤘🏻🙃

A photo posted by Hovig (@hovodem) on

Through the lens of the amazing @hlenie !! Have a great week everyone! 💙

A photo posted by Hovig (@hovodem) on

A photo posted by Hovig (@hovodem) on

2017. aasta Eurovisioon toimub Kiievis. Poolfinaalid leiavad aset 9. ja 11. mail, finaalshow läheb eetrisse 13. mail.

Loe veel

Rästa - McCartney
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare