ASI KLAAR: Homme Rummu karjääris algav Into the Valley festival leidis viimasel hetkel endale uue turvameeskonna

 (3)

Rummu karjäär
Rummu karjäärFoto: Priit Simson

Täna pärastlõunal teatas turvafirma Meeskond Security OÜ oma otsusest loobuda koostööst Rootsi ettevõttega Music Goes Further. Koostöö lõpetati, sest osapooled ei suutnud leida mõlemat osapoolt rahuldavat kokkulepet. Music Goes Further’i korraldatav festival Into the Valley koostöö katkestamise tõttu siiski toimumata ei jää, kuid festivali turvalisuse eest hoolitseb teine turvaettevõte.

Korraldajate sõnul jääb külastajate jaoks festivalikogemus kõigis aspektides samaks. Juba homme algavale festivalile on leitud professionaalne turvameeskond, kes koostöös kohaliku politseiga teevad viimaseid ettevalmistusi nädalavahetuse suurürituseks.

“Kahjuks ei suutnud me leida ühist keelt esialgse turvafirmaga, kuid oleme edukalt lahendanud selle keeruka olukorra. Oleme väga tänulikud politseile ning Visit Estonia partneritele, kes abistasid meid igakülgselt tänastes läbirääkimistes meie uue partneriga. Loomulikult oleme ka erakordselt tänulikud uuele turvaettevõttele, kes olid valmis astuma tühjaks jäänud positsioonile ning tagama festivali igakülgse õnnestumise,” ütles Mattias Hedlund, Music Goes Further peadirektor.

Loe lisaks: Turvafirma hülgas homme Rummu karjääris algava Into The Valley festivali: rootslastest korraldajad ei täitnud oma kohustusi!

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare