HITTVIDEO: "Siiliga" roolijoodiku peatanud Eesti politseinikud löövad laineid maailmakuulsal naljalehel

 (6)
3 miljonit vaatamist!

Mõni nädal tagasi peatas politsei Jõgevamaal korrakaitsjate eest põgenenud narkojoobe kahtlusega autojuhi "siiliga". Meeste kiirus ja täpsus pani terve interneti kihama ning tänasel päeval lööb klipp laineid ka maailmakuulsal veebisaidil 9gag. Eesti politseinike efektiivset tegutsemist on hetkeseisuga vaadatud juba peaaegu kolm miljonit korda!

1. mail õhtul kella 19.10 paiku sai häirekeskus teate, et Erala külas maja juurest lahkus sõiduauto Opel, mille juht võib olla narkojoobes. Patrull leidis otsitava sõiduki ja andis sellele peatumismärguande, millele juht aga ei reageerinud.

Piki Tartu-Jõgeva-Aaravete maanteed kihutanud ja Nava külla jõudnud masina peatamiseks kasutas politsei sundpeatumise vahendit "siil", millest üle sõites saadi sõiduk ohutult pidama. Ohtliku sõidukijuhi peatamisega oli seotud kokku neli politseipatrulli nii Tartust kui Jõgevalt.

31-aastane autojuht käitus korrakaitsjate suhtes agressiivselt, mistõttu kasutati tema kinnipidamisel käeraudu. Mehel tuvastati alkoholijoove ning lisaks viidi ta ekspertiisi narkojoobe kontrollimiseks. Praegu oodatakse narkoekspertiisi vastust.

Juhi suhtes on alustatud väärteomenetlust peatumismärguande eiramise ja alkoholi tarvitanuna auto juhtimise tõttu.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare