FOTOD JA VIDEOD: Tantsijad vallutavad Tallinna! JJ-Street Blatic Session 2014 eelvoorud tõmbasid festivalil pulsi üles

 (1)

Täna toimusid Salme Kultuurikeskuses tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Session tantsuvõistluste eelvoorud, mis olid eellöögiks homsetele finaalidele.

Suurejoonelise show-kategooria õhtujuhiks on sel aastal hip-hop muusikaga tihedalt seotud Kaarel Kose, kes hoiab positiivset energiat, särasilmseid nägusid ning mõnusaid inimesi koos terve sündmuse vältel. Lisaks säravale õhtujuhile on sel aastal aukartust äratav ka show-kategooria eelvoorude žürii, kuhu kuulub nii Eesti tuntud laulja Liis Lemsalu, originaalne tantsija ja treener Monika Tuvi, tantsukooli Semiir asutaja Semy Morgun ning laia kogemusega võimlemisklubi Piruett asutaja Mall Kalve. Nende valvsa pilgu all pääsevad edasi vaid kõige originaalsemad, tahtejõulisemad ja säravamad tantsijad!

JJ-Street Baltic Session Showcase World Match Off eelvoorudest pääsevad parimad edasi homme, 12. oktoobril Nordea Kontserdimaja lavale, kus leiab aset tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Session finaalsündmus, mida kannab üle ka Delfi TV!

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare