VIDEO: Totaalne naerumaraton! "Väikesed hiiglased" tegid selgeks, kuidas on kolesterool seotud autorooliga ja kas kollanokk võiks tegelikult hoopis lind ollaVIDEO: Totaalne naerumaraton! "Väikesed hiiglased" tegid selgeks, kuidas on kolesterool seotud autorooliga ja kas kollanokk võiks tegelikult hoopis lind olla
Foto: Erlend Štaub

Kanal 2 talendisaate "Väikesed hiiglased" kõige pisemad osalejad käivitasid tõelise naerumaratoni, kui seletada tuli nende jaoks võõraid sõnu.

Mida võiksid tähendada sõnad nagu kolesterool, hundipass, vargapesa või oksjon? Just neid ja teisigi mängulisi sõnu pidid lõbusas mängus seletama ühiselt kõikide tiimide minitalendid. Muuhulgas sai selgeks, kuidas on kolesterool seotud autorooliga ja kas kollanokk võiks tegelikult hoopis lind olla. Omaalgatuslikult tegi 5-aastane Greete selgeks sellegi, mis asi on düsenteeria. Vaata humoorikat videot!

Tänane „Väikesed hiiglased“ tõi viimast korda lavale kõik viis tiimi, sest tihedas konkurentsis langes saatest välja Hanna-Liina Võlurid. Nädala pärast pühapäeval astuvad seega vaatajate ette taas Koidu Tähed, Inese Imelised, Jussi Superkamp ja Danieli Dream Team.

Loe veel

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare