VIDEO: Kuidas kõik algas? Meenuta menusarja "Pilvede all" kõige esimest osa

 (7)

Täna, 19. aprillil läheb eetrisse Kanal 2 draamaseriaali "Pilvede all" 200. episood. Kui nüüdseks on tegelaste elus toimunud suured muutused, karaktereid on surnud, sündinud, lahkunud ja juurde tulnud, on paslik meenutada kõige algust.

2010. aasta 8. septembril esimest Kanal 2 ekraanile jõudnud kolme õe lugu võeti vaatajate poolt kohe suure huviga vastu – kui esimene "Pilvede all" osa tõi telerite ette keskmiselt 142 000 vaatajat, siis kuuendaks episoodiks oli keskmine vaatajanumber kasvanud juba 245 000 peale. Kõikide eetrisoldud aastate jooksul pole huvi sarja vastu kahanenud ja nii elab nädala jooksul "Pilvede all" tegelastele ja tegemistele kas otse, järelvaatamisest või veebist kaasa üle 300 000 inimese. Numbrite keel räägib sellestki, et vähemalt ühte "Pilvede all" osa on läbi aastate näinud ligi 900 000 erinevat inimest.

Täna õhtul 200. osani jõudev "Pilvede all" on muutunud paljude televaatajate kolmapäevade lahutamatuks osaks ja sarja tegelastele elatakse kaasa kui oma pereliikmetele või sõbrannadele. Tänase juubeliosa juhatabki sisse "Pilvede all" fännikohtumine, kuhu tähtsa sündmuse puhul on kokku tulnud kogu menusarja tuumik. Lisaks peategelastele Elisabeth Reinsalule, Inga Lungele ja Liis Haabile jagavad oma meenutusi ja lõbusaid seiku sarja tegemisest teisedki märgilised tegelased, sh Albertit kehastav Ain Lutsepp, Sirje rolli kurikuulsaks mänginud Rita Rätsepp, Indreku rolliga tuntuks saanud Vladas Radvilavičius jpt. Erisaadet juhib „Pilvede all“ viimase hooaja uustulija, Laurit kehastav Taavi Tõnisson.

Seotud lood:

Erisaade "200 korda pilvede all" on Kanal 2 ekraanil täna kell 21:00, sellele järgneb "Pilvede all" 200. osa kell 21:30

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare