VAATA SAADET: Kuidas meeldib? "Naabrist parem" viies hooaeg sai põneva avapaugu

 (8)

Täna alustas "Naabrist parem" juba viies hooaeg. Oma esimese kollase roseti teenivad õnne ja väledate jalgadega välja Egle ja Rasmus. Tänu võidule avanes Eglel ja Rasmusel magusaim auhind - võimalus ise valida oma unistuste korter.

Egle ja Rasmus olid aga loterii tahtel saadud kahetoalise korteriga rahul ning otsustasid suuremeelselt kinkida võidu ära Meikaritele, et nad saaksid saadud kahetoalise välja vahetada kolmetoaliseks korteriks. Selle otsuse tulemusel võtsid Meikarid Ida Isabeli ja Rein-Eriku kolmetoalise ning saates nägi ka esimesi pisaraid.

Sisearhitektile esitatud visiooni ettekannete põhjal selgus avasaates ka teine kollase roseti paar, kelleks on Ida Isabel ja Rein-Erik. Paar jäi silma tänu selgele Artdeco-stiilis nägemusele.

Pärast sisearhitekti kriitikat võtsid Egle ja Rasmus end kiirelt kokku ning otsustasid sisekujundaja nõu kuulda võtta, raputades oma visioonist maha beežid nõuka-aegsed toonid.

Avasaate lõpus nähti ka starti Bauhofi, et osta kõik vajalikud värvimistarvikud esimeseks suureks ülesandeks, milleks on kogu korteri seinte värvimine.

Hea lugeja, kuidas Sulle "Naabrist parem" uue hooaja avapauk meeldis ning kellele hoiad pöialt?


Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare