Urmas Sõõrumaa hinnang Teet Margnale ja Kristjan Jõekaldale: te olete ideaalne kooslus

 (4)

Urmas Sõõrumaa hinnang Teet Margnale ja Kristjan Jõekaldale: te olete ideaalne kooslus
Kanal 2

Miks Teet Margnat ei tohi kabinetti istuma panna ja kui intelligentne inimene on Kristjan Jõekalda? Tänases „Nädalalõpp Kanal 2ga“ saates kaardistab Urmas Sõõrumaa mõlema saatejuhi iseloomujooned ja võtab vastu väljakutse osaleda ühes järjekordses Kristjan Jõekalda testis.

Mitmekülgsete huvidega Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa pajatab tänases „Nädalalõpp Kanal 2ga“ saates oma erinevatest huvidest ja sündmusterohkest möödunud aastast.

„Eks mul neid hobisid on muidugi palju. Mõtlen, kas ma tööd üldse teen või ei tee? Õnneks teised teevad. Kõik, millest me räägime on ju hobid. Ka spordijuhtimine on hobi,“ jõuab ta Teedu ja Kristjaniga vesteldes järeldusele. Saatesse tulekuks on esoteeriliste huvidega Urmas Sõõrumaa pikalt ettevalmistusi teinud ja poole ööni kaardistanud saatejuhtide omadusi. „Teetu ei maksa kusagile kabinetti istuma panna. Ta läheb seal närviliseks, tema peab ringi jooksma ja palju sporti tegema,“ on tema kokkuvõte Teet Margna aadressil. Kristjani puhul toob ta esile aga tolle intelligentsust ning tahtejõudu. „Oled jalgadega maa peal ja sul on suhteliselt hea selgroog. Te kaks täiendate teineteist ideaalselt.“

Iframe:

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare