TUUR ALGAB: "Suvesangarid" tutvustavad hooaja avasaates suvist meestemoodi ja õpetavad, kuidas lahe välja nähaKristjan Rabi ja Indrek Vaheoja
Kristjan Rabi ja Indrek VaheojaFoto: Karli Saul

"Suvesangarid" Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja alustavad täna uuesti oma suure suvise seiklusega ja rändavad mööda Eestimaad ringi. Avaosas peetakse maha suur tünnipidu keset Tallinna kesklinna ja langetatakse lõplikult saladuseloor selle suve moenippidelt. Mida peaks mehed sel suvel kandma, et silma paista?

Saate esimeses pooles alustab sangariduo ametlikult suvega, korraldades suure peo keset Tallinna kesklinna. Neljas hooaeg algab koos muusika, tantsu, mustkunsti, fännide ja sooja veega. Suurel avapeol esinevad Queen Elisabeth ja SwaggaPonDem harukordse tantsuga dancehall, mida iga päev Eestis ei kohta. Nii mõnedki silmapaarid jäid tänavalt vaatama, missugune kummaline, ent pilkuköitev tants see on. Samuti pakub rohkelt põnevust publikule Richard Samarüütel, kes võlub rahvast mustkunstitrikkidega. Saate teises pooles tutvustavad sangarid, kuidas sel suvel eriliselt trendikas, moodne ja cool välja näha.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare