"Prooviabielu" Liisa põhjendab: minu jaoks oli lihtsam tee valida Žiga

 (50)
TV3 video!

Kolmapäeval õhtul sai läbi TV3 kuum suhetesari "Prooviabielu", milles osalenud Helen ja Liisa proovisid mitme nädala jooksul kokku kuut erinevat meest, et siis nende kandidaatide seast endale sobiv kaasa leida.

Liisa esimene prooviabikaasa Žiga jättis naise südamesse kustumatu jälje, mida ei suutnud ei Sten ega Madis kustutada ning nii juhtuski, et televaatajate suureks üllatuseks otsustas naine suures finaalsaates hoopis Sloveenia hurmuri kasuks.

"Kuna me ju tegelikult ei olnud saatesse sisse kirjutatud ja mind ei pidanud seal üldse eksisteerima ning ma teatud asjaoludel sattusin sinna saatesse, siis ma ju tegelikult ei otsinudki kaaslast saatest. See võiski teleekraanilt näida minu poolt, kui külm ja tuim suhtumine minu mehekandidaatidesse," rääkis Liisa TV3 "Seitsmestele uudistele":

Naise sõnul said nad Žigaga väga hästi läbi ja neil oli palju arutlusteemasid: "Põhjus, miks ma Žiga valisin, ka oli see, et ma teadsin, et me jääme lihtsalt sõpradeks. Minu jaoks oli lihtsam tee valida Žiga," seletas Lisa.

Naine nentis, et ka Madis on väga tore inimene, kellega ta siiani suhtleb, et ta ei läinud sinna saatesse kedagi otsima ja ellest sai ka tema valik Žiga kasuks langetatud.

Vaata lähemalt TV3 videost!

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare