Pillid kotti: Piret Järvis lahkub saatest "Pealtnägija"

 (51)

Piret Järvis
Piret JärvisFoto: Tanel Meos

Piret Järvis andis sotsiaalmeedias mõista, et lahkub saatest “Pealtnägija”.

Piret Järvis tunnistab oma Facebooki kontol, et sügisest ta enam "Pealtnägija" meeskonnas ei jätka, kuid nendib, et plaanib sama meeskonnaga tulevikus koostööd jätkata.

Piret väljendab oma Facebooki kontol tänulikkust oldud aja eest, öeldes : “Pealtnägija seltsis on möödunud kuus imelist hooaega ja see on üks eluetapp, mille üle tunnen suurt uhkust. Etapp, mis oli väga raske ja pani ennast väga palju ületama, mis õpetas mulle tohutult palju, mis sundis paljutki ohverdama ja mis tõi hästi palju rõõmu ja mis tegi väga palju õnnelikumaks. On kirjeldamatu tunne teada, et sul on võimalus päriselt ka iga nädal natukenegi Eesti elu paremaks muuta, inimeste muresid päriselt lahendada, protsesse liikuma lükata ja aidata häid inimesi ja tegusid fookusesse tõsta."
Aga kõige rohkem olen viimastele aastatele tagasi vaadates tänulik selle eest, et sain umbes viiendiku oma elust veeta tõeliselt inspireerivas, häid, tarku ja siiraid inimesi täis teleperes."

Miks aga otsustas Piret Järvis "Pealtnägijast" lahkuda, vastab ta nii: ”Põhjuseid, miks otsustasin minna on mitmeid. On isiklikke ja vähem isiklikke, aga võib olla põhiliseks tagant tõukajaks oli lihtne tunne, et on aeg edasi liikuda. Ja nii ma siis liigungi. Ehkki mitte väga kaugele, sest sügisest ootavad uued väljakutsed vanade heade ETV seinte vahel."

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare