„Nädalõpp Kanal 2ga“ hooaja sportlik algus: Hanno Pevkur õpetab saatejuhid golfi mängima

 (4)

„Nädalõpp Kanal 2ga“ hooaja sportlik algus: Hanno Pevkur õpetab saatejuhid golfi mängima
Ardo Kaljuvee / Kanal 2

Täna kell 21:30 lahutavad Kanal 2 ekraanil taas meelt Teet Margna ja Kristjan Jõekalda, kes „Nädalalõpp Kanal 2ga“ uue hooaja avasaates võõrustavad nõid Nastjat, Koit Toomet, Aaret Tammet ja Hanno Pevkurit. Neist viimaselt saavad saatejuhid ka korraliku sportliku õppetunni.

Kuidas lõõgastub Hanno Pevkur? Kas Koit Toome on üle saanud teda nooruses saatnud lavanärvist? Milliseid salatarkusi jagab nõid Nastja?

„Nädalalõpp Kanal 2ga“ uus hooaeg saab täna meeleoluka alguse, sest küsimuste koha pealt saatejuhid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda end tagasi ei hoia.

Ekraanile jõuavad retrokaadrid noorest Koit Toomest, kes vägagi värvikalt meenutab oma kunagist Eurovisioni kogemust. „Kui sa vaatad saali, kus teist otsa ei paista, oli täpselt selline tunne nagu maapoiss oleks linna saanud.“

Ajas tagasi vaatab ka vestlus Hanno Pevkuriga, kes kunagi jäi hambusse „Ärapanijale“, kui saates avalikustati poliitiku telefoninumber. „Terve öö oli kõnesid,“ meenutab Pevkur naerdes. Diivanivestlustelt võtab kohtumine Pevkuriga aga uue suuna, kui välja võetakse golfikepid ja kogenud golfar üritab Kristjan Jõekalda sportlikule radadele suunata.

Iframe:

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare