Mis lahti? Abielu-Helenis pahameelt tekitanud naljaleht suleti, asemele tekkis kiirelt uus

 (46)

Helen Kõpp
Helen KõppFoto: Tiit Blaat

1. märtsil ilmnes, et saate "Prooviabielu" üks kangelanna Helen Kõpp laitis maha mõned postitused, mida populaarne Facebooki leht nimega "Prooviabielu parimad palad" oma ajajoonele postitas. Kõpp viitas olukorra tõsidusele otse lehe haldajatele ning ähvardas igapäevaelu häirimisele viidates politseisse pöörduda.

Veel eile teatasid lehe haldajad Publikule, et Heleniga jõuti kompromissile ning teda häirinud piltnaljad eemaldati hea tahte märgiks. Helenil endal lehe eksistentsiga probleeme ei olevat olnud, küll aga on tänaseks pilapostituste lehekülg internetiavarustest haihtunud.

Nõndaks teatasid lehekülje haldajad, et on võtnud nõuks see sulgeda. "Esialgu siira huumoriga loodud leht on ületanud piiri, milleni jõudmist me isegi ette ei osanud kujutada. Meie eesmärk ei olnud kelleski halba tunnet tekitada ega kedagi naeruvääristada," kirjeldavad lehe loojad tekkinud olukorda. "Tegu oli meelelahutusega, mille eesmärk oli uue Eesti telesaate valguses tuua vaatajateni olukordi, millega kahtlemata paljud teist suutsid samastuda, lisati veel.

Loodus aga tühja kohta ei salli ning juba ongi lehel uus alternatiiv "Best of Prooviabielu", kuhu postitatakse nii eelmisel lehel avaldatud nalju kui ka uusi, teisest episoodist inspireeritud pilapilte.

Originaallehekülje loojad kinnitavad, et uue leheküljega nad seotud ei ole.

Seotud lood:

"Sarnaseid postitusi tehakse juba mujal lehtedel ning me ei soovi neile viidata. Neil ei ole kõigil sellist filtrit, mida me püüdsime rakendada postitusi tehes," sõnas Publikule lehe haldaja ning täpsustas, et inimeste välimust, intiimelu ja tegemisi väljaspool saadet naljategemiseks ette ei võetud.

"See pole meie kätetöö ning me ei soovi seda ka levitada. Kuigi näiteks Instagrami lehel on palju pilte võetud meie lehelt," täpsustas lehe administraator ning tõdes, et uutel tegijatel olnuks viisakas algmaterjalile siiski viidata. Lehe haldaja lisas, et uuel lehel on palju vulgaarsem materjal, mis nende heakskiitu ei pälvi.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare