Harry Kõrvits pajatab särtsakast rollist sarjas "Naabriplika": ei eristagi enam oma elu ja rollielu

 (1)

Harry Kõrvits lapsepõlvekodu väraval
Harry Kõrvits lapsepõlvekodu väravalFoto: Rauno Volmar

Populaarne raadiokanal Elmar edastab oma lainesagedustel intervjuusid telemeestega, sedapuhku keskendutakse Kanal 2 toodangule ning juttu vestis seriaali "Naabriplika" üks peaosatäitjaid Harry Kõrvits.

Harry Kõrvitsa sõnul sattus ta Esna vallavanemaks täiesti juhuslikult, teiste rollide kaudu. Mees mängis ka sarjas "Ment" pisirolli ning nõndaks, läbi väikeste sutsakate, eskaleerus tema karjäär teleseriaalis.

Kõrvits jagas ka rolliga seotud kentsakaid seiku: "Teatud sorti inimesi on, kui inimene tuleb tänaval vastu, kellele roll ei meeldi, siis peab ikka kihvatama – võtavad tõsielu pähe. Need peaks ikka lahus hoidma elus, roll ja näitleja!" Harry on omasõnutsi ka aina enam vallavanema rolli sisse elama hakanud: "Ei erista enam oma elu ja rolli elu. Tegelikult olen noppinud sellesse rolli kolm neli isikut, kellelt olen võtnud neid isikujooni, mis Pavel Koosaarel on. Tal on hell süda, kuigi ta on karm ja ta vastuvaidlematult tahab, et tema käske täidetaks. Aga samas tahab ta, et asjad oleks omakasupüüdlikult hästi."

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare