Anu Saagim söögisaates: Sul jäi kõht tühjaks? Appike! Vaata end peeglist!

 (191)

Anu Saagim
Foto: Ardo Kaljuvee

Tänases saates "Õhtusöök viiele" toimetas köögis Anu Saagim. Tibukollases hommikumantlis daam juhatas saabunud külalised oma magamistuppa ja otse voodisse, sest just sinna oli tal laud kaetud.

Anu pakkus eelroana vahuveini ja pearoaks šampanjat juustu, metsiku rukola, spinati ja kirsstomatitega. Kui üks saates osaleja julges öelda, et ta ei saanud pakutud söökidest kõhtu täis, palus Saagim tal end peeglist vaadata. "Kas sa end peeglist oled vaadanud? Kas sa kaalule ka mõtled?" päris Anu naiselt, kes liiga üksluise ja lahja menüü üle kurta julges.

Saagimi silmad läksid kordi suuremaks ka pärast seda, kui ta kuulis, et toosama naine iga päev kodus süüa teeb. "Tuled töölt koju ja teed süüa? Sa teed tõesti iga päev süüa? Loll oled!" ei suutnud Anu ära imestada.

Magustoidu söömise ajaks kupatas perenaine aga kõik külalised teki alla, kus lasti hea maitsa otseloomulikult šampanjal ja šokolaadil.

Napsulembese Anu menüü kogus tagasihoidlikud 20 punkti ehk võib vist öelda, et hirmkallid joogid ja maiused jätsid külalised külmaks.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare