Voldemar Kolga soovitab: Getter ja Ott-Sander sõitku Lätti!

 (65)

Voldemar Kolga soovitab: Getter ja Ott-Sander sõitku Lätti!
Foto: Martin Dremljuga, Weekend.ee

"Kuulsaks saamine mõjutab inimest ja toob tema juures välja omadused, mis muudavad käitumist. Meedia on uus jumal ja kui nende noorte kohta kirjutatakse, et nad on geniaalsed või suurepärased, siis nad usuvadki seda," räägib psühholoog Voldemar Kolga Publikule. Ta ütleb, et Getter Jaanile ja Ott-Sander Palmile kuluks ära reis Lätti.

"Eesti on väike. Siin on lihtne kuulsaks saada. Kui noor inimene teeb ühe laulu valmis, siis ta usubki juba, et see on super. Nad ei mõista, et kui sõidavad näiteks Lätti või Soome, siis juba seal ei tunne neid mitte keegi," ütleb Kolga.

Tantsusaates tekkinud paari kohta lausub Kolga, et see, kas inimesed leiavad teineteist, pole tegelikult vanuses kinni.

"Piirangud peavad peas olema," viitab ta tõigale, et Ott-Sander kolis kodust oma vastsündinud poja ja elukaaslase juurest välja. "Kui peas piiranguid ei ole, siis ei tähenda vanus midagi. Noor inimene võib käituda väga küpselt ja vana väga lapsikult."

"See, kus need noored elavad, on väike subjektiivne reaalsus. Nende lähedased võiksid neile teha selgeks, et kui oled täht, siis on olemas ka tähetolm. Staarid võivad tuhastuda."

LOE KA: Piret Reinmart: Ott-Sander näitas Getterile meie poega salaja

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare