Võitu pole, aga auhind olemas? Marilyn Kerro selgitas, miks ilutseb tema esoteerikapoe vaateaknal selgeltnägijasaate trofeed meenutav klaaskäsiVõitu pole, aga auhind olemas? Marilyn Kerro selgitas, miks ilutseb tema esoteerikapoe vaateaknal selgeltnägijasaate trofeed meenutav klaaskäsi
Foto: Robin Roots, Õhtuleht

Venemaa menusaates "Selgeltnägijate tuleproov" end kolmel korral proovile pannud sensitiiv Marilyn Kerro pole saatest ihaldatud auhinda – klaaskätt – veel saanud, kuid ometi troonib see tema ja ta õe Ewelyn Kerro käivitatud esoteerikapoe vaateaknal Tallinna vanalinnas!

“Tegu on poe avamisel tehtud kingitusega inimestelt, kes talle saates pöialt hoidsid, tema tegemisi jälgisid ja talle kaasa elasid,” räägib Ewelyn Kroonikale ja lisab, et see kingituseks saadud käsi on igati vägevam kui saate võidukäsi. “Marilynile tähendab see väga palju ja ta on selle üle väga õnnelik. Sellel on emotsionaalne väärtus.”

Eesti teleekraanil kohe finaali jõudev "Selgeltnägijate tuleproov" oli Marilyn Kerrole juba kolmas, milles ta osales, ent ka sel korral jäi ta napilt kristallkäest ilma — selle viis endaga müstikust sensitiiv Svami Daši.

Refereeritud Kroonikast.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare