VIDEO | Meeleheitel ema viskas Londoni tornmaja põlengus 10. korruselt lapse alla

 (26)

Londonis Grenfelli Toweri tulekahju ajal majja lõksu jäänud naine viskas pealtnägija sõnul oma lapse umbes 9-10. korruse kõrguselt aknast alla, et kaaskodanikud ta kinni püüaksid. Õnneks suutis üks meesterahvas lapse kätte saada, vahendab The Telegraph.

Samira Lamrani sõnas, et ta nägi üht naist aknal žestikuleerimas ja inimestele märku andmas, et kavatseb lapse aknast alla heita. "Inimesed ilmusid akendele, prõmmisid neile ja karjusid," kirjeldas Samira kogu sündmuste kulgu, kui ta maja lähedal tulekahju ajal viibis.

"Üks härrasmees jooksis ja püüdiski lapse kinni. Ma nägin inimesi iga nurga alt, iga akna peal, karjumas oma elu eest, et neid päästetaks. "Kõik me, kes me appi tulime, üritasime neile märku anda, et me oleme teinud kõik oma võimuses, hädaabinumbrile on helistatud ja anname endast parima, et aidata," sõnas Samira.

"Mu tütre sõbranna ütles, et nägi täiskasvanut, kes isetehtud langevarjuga üritas aknast alla hüpata. Mida enam ma ülespoole vaatasin... lõputu arv inimesi. Enamasti lapsed, karjusid akendel. See heli jääb mind pikaks ajaks kummitama. Nad karjusid oma elu eest."

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare