VIDEO: Esmalt kokteilid supermodelliga ja siis edasi peole: VAATA, kuidas prints William Šveitsi ööklubis tantsu vihtus!

 (20)

VIDEO: Esmalt kokteilid supermodelliga ja siis edasi peole: VAATA, kuidas prints William Šveitsi ööklubis tantsu vihtus!
Foto: Cardboard Foxes / Twitter

Välismeedia hoiab hetkel pingsalt silma peal Šveitsi Alpide suusakuurordis viibival prints Williamil, kes otsustas sel korral naise ja lapsed koju jätta ning end totaalselt vabaks lasta.

Kui eile ilutsesid briti peavoolumeedia esikaantel pildid printsist koos Austraalia supermodelli Sophie Tayloriga mõnusalt aega veetmas, siis nüüd on internetti lekkinud videoklipp sellest, kuidas Suurbritannia tulevane kuningas tantsu vehib.

Britid on pahased, sest semudega puhkama põrutanud William demonstreeris Šveitsi ööklubis oma tantsuliigutusi, kui ülejäänud kuninglik pere tseremoniaalseid ülesandeid pidi täitma. Pealtvaatajad ei suutnud uskuda, et 34-aastase printsi puusad pani nõksuma räpipundi Luniz pala "I got 5 on it", mis kõneleb kanepi suitsetamisest ning paljud neist ei jätnud kasutamata ka juhust seda oma nutiseadmete abil dokumenteerida.

Eelnevalt nähti meest koos Sophie Taylori ja tema sõbranna Rosie Peate'iga üldilikööriga kokteile, õlut ja veini kummutamas, ent peol tantsis William üksi. Nüüdseks kulutulena leviv video jäädvustati esmaspäeva varahommikul.


LOE LISAKS: Briti press paanikas! Prints William hullas suusareisil supermodelliga

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare