SUUR GALERII: Briti peaministri Theresa May kingahullus: iga nädal uus paar!

 (11)

Theresa May
Theresa MayFoto: TOBY MELVILLE, REUTERS

"Kas ma kahetsen, et inimesed vaatavad minu kingi? Absoluutselt mitte. See annab mulle hoopis põhjuse osta endale paar uusi kingi," rääkis Briti peaminister Theresa May hommikuprogrammis "Good Morning Britain" oma kirest kingade vastu.

Theresa May on terasest naine, kuid ka temal on üks väike nõrkus - kingad. Nimelt jäi Theresa May mõned aastad tagasi kaamera ette leopardi mustris kingades ja pärast seda on ajakirjandus jälginud võrdselt nii Theresa May poliitilist karjääri kui ka... tema kingi.

Peaminister pakub fotograafidele pidevalt rõõmu, sest kingapaarid tema jalas küll korduvad kuid haruharva. Seda enam, et avalikkus soovib näha, mida Theresa May järgmiseks jalas kannab?

Kord uuriti Maylt, kui palju kingi tal üldse on ja muidu teravate vastuste poolest tuntud naine jäi vastusega pisut jänni. Tundub, et peaminister ei tea ka ise, kui palju tema garderoob jalavarjusid sisaldab. Theresa May kannab sageli kalleid brände, ta eelistab Escada kleite ja viiman kingapaar, mida peaminister kandis, olid soetatud firmalt Russell & Bromley. Tumelillade kingade eest käis peaminister välja pea 200 eurot.

VAATA GALERIID:

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare