Sugu vahetanud endine Saaremaa õpetaja: toidan praegu oma noorimat last rinnaga ja tahaksin järgmisel aastal ka rasedaks jääda

 (42)

Sugu vahetanud endine Saaremaa õpetaja: toidan praegu oma noorimat last rinnaga ja tahaksin järgmisel aastal ka rasedaks jääda
Facebook

Eesti meedias eelmisel nädalal laineid löönud endine Kuressaare Gümnaasiumi õpetaja Tinsley Ariana Taylor Keefe sõnas intervjuus Õhtulehele, et uus elu naisena on raske, kuid samas toidab ta hetkel enda noorimat last rinnaga ja soovib ka emaka siirdamise abil rasedaks jääda.

"Eesti on osa Ida-Euroopast, kuhu olen alati tahtnud tulla. Ja Kuressaare on kuulus oma maitsva leiva poolest. Räägin siiani, et Saaremaal tehakse maailma parimat leiba," sõnas kirju minevikuga naine Õhtulehele.

Naisele on tehtud rindade suurendamise operatsioon ja vagiinaoperatsioon, tema huuli suurendati ja karvad eemaldati laseriga, samuti sai ta hormoonasendusravi ja hääletreeningut.

Tulevikuplaanide kohta sõnab naine: "Ja ma tahan lasta siirata endale emaka. Soovin väga järgmisel aastal rasedaks jääda!"

Loe pikemalt refereeritud artiklit Õhtulehest!

John Patrick Keefe, praeguse nimega Tinsley Ariana Taylor Keefe pidas aastaid tagasi Kuressaare Gümnaasiumis inglise keele õpetaja ametit. Praeguseks elab mees USA-s naisena. Keefe on tuntud USA-s ka kui aktiivne geiõiguste eest võitleja. Teda on süüdistatud ka seksuaalkuritegudes.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare