Raivo Järvi eksabikaasa Signe südantlõhestav pihtimus: ta võttis mult poja ...

 (46)

Raivo Järvi eksabikaasa Signe südantlõhestav pihtimus: ta võttis mult poja ...
Foto: Ilmar Saabas

Omaaegse lasteiidoli, riigikogu liikme Raivo Järvi eksabikaasa Signe räägib Kroonikale antud intervjuus esmakordselt oma versiooni sellest, mis juhtus enam kui paarikümne aasta eest, kui ta oma pojast ilma jäi.

"Olen terve elu elanud pojata… Seda ei ole keegi küsinud, mida mina tunnen," sõnab Signe, kes on viimased seitse aastat töötanud puuetega inimestega.

"Miks ma tahan praegu palju armastust ja soojust teistele jagada - elan nii oma valu välja," selgitab Signe, kes on nüüdseks meheikka sirgunud poja Richar-diga (21) saanud pikemalt kohtuda ja rääkida vaid korra, mõne aasta eest tennise-laagris.

"Mul on tegelikult väga valus sellepärast, mis juhtus. Olen seda kakskümmend aastat endas peitnud."
Seni on aastatetagust peretragöödiat valgustanud oma intervjuudes põgusalt vaid Raivo (55).

Mees rääkis paar aastat tagasi, et temast sai üleöö üksikisa. Raivo ja Signe kolisid lahku: naine jäi Richardiga elama Mustamäe korterisse, mille naaberkorteri elanik andis Raivole teada, et laps on kogu aeg üksi.

"Kui laps on üksi ja räpane, ei ole ju muud varianti. Pidin ta endale võtma," on Raivo öelnud.

Miks aga Raivo lapse tookord ära viis? "Ta arvaski, et laps on üksi kodus. Mina läksin korraks välja ja naaber oli vahepeal helistanud, et laps on üksi kodus. Tegelikult sõbranna vaatas last. Aga siis Raivo lihtsalt tuli, võttis lapse ja läks."

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare