Piret Järvise uus elu: "Pealtnägija" kaasautor pakkis kohvrid ja kolis GruusiassePiret Järvise uus elu: "Pealtnägija" kaasautor pakkis kohvrid ja kolis Gruusiasse
Foto: Rauno Volmar

Piret Järvise kihlatu Egert Milder kolis möödunud aasta alguses seoses töise ettevõtmisega kinnisvara alal Gruusiasse ning seiklushimuline teleajakirjanik otsustas lõpuks oma kotid pakkida ja kaasa kolida, kirjutab ajakiri Mood.

„Pealtnägija” kaasautor, kelle uus kodu on kauges Thbilisis, ei häbene öelda, et tema jaoks kõige õnnelikum olukord see, kui ta saab olla oma kallimaga huvitavas paigas ja teha temaga seal midagi sellist, mida ei ole varem kogenud.

„Meil on nii, et kui oleme 24 tundi ninapidi koos, siis tundub, et ainult nii võikski kogu aeg olla,” tunnistas Järvis, et ainult nii on ta sada protsenti õnnelik.

Kuna Piret oma teletööd ei hüljanud, on ta suure osa ajast ka jätkuvalt Eestis. Thbilsis elab paar aga täiesti tavalist elu — kui kinnisvaraga tegelev Egert on tööl, istub Piret arvuti ees ja pusib „Pealtnägija” või teiste telesaadete lugusid toimetada.

Loe lähemalt ajakirjast Mood!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare