Palju õnne! Koomik Kaarel Nõmmik sai isaks ja pani pojale väärika nimePalju õnne! Koomik Kaarel Nõmmik sai isaks ja pani pojale väärika nime
Foto: Fopaa

Eesti armastatumaid koomikuid ja stand-up etenduste sarja Fopaa looja Kaarel Nõmmik teeb mõneks ajaks töistesse tegemistesse pausi, kuna tema kaunis kaasa Berit Brant tõi 1.mail ilmale terve ja tubli poisslapse, kellele pandi nimeks Ilmar Nõmmik Kaarli vanaisa auks.

Endale omase huumoriga pole Kaarel värskest isastaatusest hoolimata sotsiaalmeedias vaikseks jäänud, postitades lõbusaid tähelepanekuid isadusest ja ülesvõtteid näiteks Ida-Tallinna Keskhaigla akna taga varitsevast legendaarsest kajakast, kes paljudele lapsevanematele on tuttav hea õnne sümbolina, kes käib kõiki vastsündinud ilmakodanikke isiklikult vaatamas.

Seotud lood:

“Peremees, peremees… kle… ma tean küll, et kured toovad tglt lapsi, aga jube halb on olla, ega pole mõni euro üle… või ehk on peremehel üks suits anda? Hakkasin koju Raplasse lendama ja mingi krdi harakas varastas rahakoti ära ja…”

Loe veel

A post shared by Kaarel Nõmmik (@kaarelnommik) on May 2, 2018 at 10:30am PDT

Lisaks jagab koomik ka elulist hetke iga moodsa ajastu värske lapsevanema elust, kui tahaks nii väga Netflixi vaadata, aga pole lihtsalt aega.

Olles jõudnud beebiga juba piisavalt harjuda, on Kaarel jõudnud teda ka sõpradele näidata. Nii postitaski Kaarli hea sõber ja kolleeg Mattias Naan rõõmsa selfie endast, värskest isast ning stiilses vankris ringi vuravast beebist.

Palju õnne Kaarlile ja Beritile ka Publiku poolt!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare