PÄEVA KOMM: Kui rahval lasta midagi valida, siis lõppeb see katastroofiga, sest 70% rahvast on lihtsalt puruloll

 (164)

Siim Kallas
Siim KallasFoto: Vallo Kruuser

Eilses “Ringvaates” ootamatult teravate pihtide vahele sattunud Siim Kallas kaotas otse-eetris enesevalitsuse, kui Marko Reikop ei rahuldunud vastustega, mis ta VEB fondi ja 10 miljoni dollari afääri teemal anda üritas. Intsident päästis Delfi kommentaariumis valla tõelise kommentaaride laviini — leidub neid, kes nimetavad Kallast juba eos “Eesti kõige vihatuimaks presidendiks”, aga leidub ka inimesi, kes poliitiku kaitseks välja astuvad.

LOE LÄHEMALT: Reikop võttis Kallase teravate pihtide vahele ja ajas ta otse-eetris endast välja: kuulge, mida te mult küsite? Milles te mind süüdistate?

“Saa aru kulla rahvas, kohus leidis tõesti, et Kallas pole süüdi. Mis toimub aga siin on see, et iga mats lihtsalt ütleb VEB-fond, 10 milli ja Kallas. Ma olen 99% kindel, et see ongi kõik, mida enamus teavad. Massipsühhoos ja kõik on kõvad vennad. Kohust ei usaldata, samas Savisaare puhul nagu jälle usaldatakse ainult kohust ja mitte Savisaart. Kahju on sellest, et kui rahval lasta midagi valida, siis lõppeb see niikuinii katastroofiga, sest 70% rahvast on lihtsalt puruloll (mõtle oma töökohale, haridusele ja tutvusringkonnale, siis saad aru, et see polegi solvang, vaid teadmata tõde sinu jaoks). Ja kes pole loll, see suudab asju natuke laiemalt näha ning ei klähvi kuskil kommentaariumis mõttetut juttu aastast aastasse. Minge paanitsege oma 7 pagulase ja madalate palkade üle, äkki ükspäev saab ka koristaja miljonäriks (vaevalt, sest seda tööd oskab igaüks). Kõlan küll väga ülbena, aga lihtsalt närvi ajab see, kui lühinägelikud ja targad kõik on. Vabandan nende ees, kes tõesti vähe targemad on, aga need vist niikuinii ei loe seda teksti… ” kutsub üks Delfi lugeja oma kaaskodanikke korrale.”

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare