Oled Karl Vaino fänn? Soeta vaid 10 sendiga klapptoolid, mida on poliitiku auväärne tagumik isiklikult soojendanud!

 (14)

Karl Vaino
Karl VainoFilmiarhiiv

Müügiportaalis Osta on paisatud müüki tõeline rariteet: nimelt klapptoolid, mida on kunagi ehk isegi soojendanud Karl Vaino auväärt tagumik isiklikult.

Kaupleja on kirjutanud oma kaubast kokku terve ooperi - ilmneb, et klapptoolid on päästetud vaid loetud päevad enne seda, kui EKP Poliitharidusmaja Suure saali lagi (hilisem Sakala keskus) 13. märtsil 2007. aastal sisse langes.

Istmete originaalpolster terve, piltidel näha olevate plekkide ning kulumisastmega. Seljatugede keskel asusid translatsioonisüsteemi kõlarid - need olid eemaldatud ning augud üle kleebitud juba enne maja kasutusaja lõppu. Punase puu spoon jätab lihvimise järel tõenäoliselt kaunilt värske mulje, käetugede klapid (mille alla olid kunagi peidetud kõrvaklappide pistikud) on massiivsest täispuidust.

Ühes rivis neli keevitatud raamil istet. Komplekt kaalub ca 100kg. Hetkel on toolid müügil vaid 10 sendiga ja oksjon saab läbi nelja tunni pärast. Seega, kui oled Karl Vaino fänn või ajad taga haruldaseid klapptoole, siis torma! Müügikuulutuse leiad Osta lehelt.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare