MIS TOIMUB? Shia LaBeouf põgeneb kuuks ajaks Lapimaale eksiiliShia LaBeouf
Shia LaBeoufFoto: Joel Ryan, AP

Sagedaste veidrate aktsioonide ja kummalise hingeeluga silma paistev näitleja ning performance-kunstnik Shia LaBeouf pageb kuuldavasti meie põhjanaabrite maale eksiili.

Mees kolib Associated Pressi andmetel kuuks ajaks ihuüksinda Lapimaale elama, kus ta hakkab elama üksildases tarekeses, kus püsib välismaailmaga kontaktis vaid sms-sõnumite vahendusel. Sõnumeid ei saada ta põhjamaa avarustes redutades mitte kodumaale, vaid üksnes Kiasma muuseumikülastajatele, kes saavad siis omakorda talle sõnumeid saata. Ka saab meest jälgida otsepildi vahendusel.

Kuu aega kestva projekti nimi on #alonetogether ehk "Üksinda koos". Lisaks temale elavad kahes üksildases hütis veel kaks teist kunstnikku: Nastja Ronkko ja Luke Turner.

Mitmete skandaalsete projektidega kuulsust kogunud LaBeouf keerutas meedias viimati tormi Trumpi-vastase protestiaktsiooniga New Yorgis. Näitlemisega mehel viimasel ajal just hästi aga ei lähe - tema hiljutine film "Man Down" kukkus haledalt läbi, kui Suurbritannias müüdi avanädalavahetusel filmile vaid üks pilet.

Vaata näituse kohta lähemalt SIIT.

Loe veel

Tekkis tõrge kommentaaride laadimisel. Palun lae leht uuesti või proovi uuesti mõne aja pärast.