Mikk Saarel ja Tanja Mihhailoval ootab ees põnev aeg: unistus oleks saada kaksikud

 (48)

Eesti Muusikaauhinnad 2017 õhtujuhid Tanja Mihhailova ja Mikk Saar
Eesti Muusikaauhinnad 2017 õhtujuhid Tanja Mihhailova ja Mikk SaarFoto: Pressimaterjal

16. veebruaril rääkis Tanja Mihhailova-Saar Kanal 2 saates "Tund tähega" oma elust. Noored fännid pärisid oma iidolt palju erinevaid küsimusi, ent kõige rohkem küsiti siiski suhteteemadel.

Paari kohtumisloost rääkis Tanja huvitava seiga. Nad tutvusid Mikuga muusikali "Georg" raames ning seal pidid noored mängima abielupaari, kusjuures esiti ei meeldinud Mikk Tanjale sugugi. "Mängisime mõnes stseenis nii, et ma mõtlesin, et mis mees see selline on..." tunnistas Tanja tagantjärele.

Kui aga Mikk võitis tantsusaate ning hakkas Tanjaga tööasjus rohkem suhtlema, avastas naine, et Miku näol on tegu tõelise kullatükiga. "Siis sain aru, et ei tasu hinnata inimest välimuse põhjal, tuleb ikka rääkida," kirjeldas Tanja lõbusalt.

Fännid pärisid Tanjalt ka pisipere kohta ning lauljanna ei jäänud vastust võlgu. Hetkel ei oska nad Mikuga lastesaamise aega kindlalt lubada, ent Tanjale meeldiks väga saada kaksikud. "Mõtlesin, et oleks tore, kui tuleksid kaksikud, siis on korraga tehtud ja kõik on valmis," naljatles Tanja, ent tõdes, et ei tema ega Miku suguvõsas pole ühtki kaksikupaari, mistõttu on tõenäosus kaheks lapseks korraga väga väike.

"Elame praegu päev korraga," jätkas Tanja, et ei oska esiti öeldagi, mitu last ta kokku saada tahaks.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare