Meediaväljaanded: maailmakuulus muusik hoiab kuut naist seksiorjuses

 (23)

Meediaväljaanded: maailmakuulus muusik hoiab kuut naist seksiorjuses
AP

Daily Mail kirjutab, et skandaalset R&B tähte R. Kelly süüdistatakse selles, et ta ta on mitmeid naisi pea otsesõnu seksorjastanud.

Varasemalt ka ise selles "Kelly maailmas" elanud naised rääkisid, et Kellyl on Chicagos ja Atlantas rendikortereid, kus ta naisi hoiab. Neist noorimad on vaid 19-aastased. Kokku olla neid vähemalt kuus.

Buzzfeedi andmetel on 50-aastane Kelly tõeline kontrollimaniakk, kes dikteerib mainitud naiste iga sammu. Ta ütleb, millal nad võivad süüa, mida selga panna, kuidas juukseid lõigata, millal magada ja sedagi, mis seksuaalorgiates nad peavad osalema. Mainitud orgiaid Kelly omakorda filmib ja jagab salvestisi ka oma meessoost sõpradega.

Üks Kelly endine assistent võrdles lauljat nukuteatri juhiga, kes tahab kõiki inimesi kontrollida. Seksorjad peavad Kelly't kutsuma issiks. Ühe allika sõnutsi nõustuvad naised Kelly maailma sukelduma, kuna mõtlevad: "Tegu on ikkagi R. Kelly'ga! Ta on nii palju saavutanud!"

Samas tuleb nentida, et Kelly minevik on kõike muud kui eeskujulik. Ta on kohtu all olnud näiteks ka lapspornoga seoses.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare