Mallukas: millal Hannes Võrno selle suure kiviga piki pead sai, et nii lolli juttu ajab, või on tegemist kaasasündinud vaimse probleemiga?

 (162)

Mallukas: millal Hannes Võrno selle suure kiviga piki pead sai, et nii lolli juttu ajab, või on tegemist kaasasündinud vaimse probleemiga?
Fotokollaaž

Endine koomik ja praegune poliitik Hannes Võrno võttis täna sõna president Kersti Kaljulaiu riietuse teemal, mees sõnas, et president käib riides nagu "Orissaare seeneline". Staarblogija Mallukas on sellisest sõnavõtust hämmingus ja kommenteerib seda oma blogis.

"Hannes Võrno strikes again. Mitte, et ta harva lolli juttu ajaks, aga nüüd on vaene mees puhta segi läinud. Kes veel lugenud pole, siis nägi Hannes meie presidendiprouat seenelt tulemas ja talle ei meeldinud tema riietus," alustas Mallukas.

"See hala tekitab minus palju küsimusi. Esiteks, mis kuradi asi on pibo ja ecrud slimmid? Ma ei oska isegi mitte pakkuda. Teiseks, kas president ei tohi seenel käia, sest see pole piisavalt presidendilik? Aga kas poes piima võib ostmas käia, või oleks mark väliskülalisele Maxima sabas ka presidendile osutada, et vaata lolli, käitub nagu…INIMENE! Väga mark ikka," on Malluas kriitikast presidendi suunal häiritud.

"Võib-olla peaksime me lihtsalt tänulikud olema, et Hannes selle presidendi palga maksmise enda õlule võtnud on. See seletab ka seda rahajama, mis tal selle eksabikaasaga oli. Kuidas sa maksad alimente, kui pead omast taskust presidendile palka maksma! Oleks võind kohe öelda, et tal selline õilis taak, võib-olla oleks ka meedia toona halastanud," ironiseeris blogija.

"Lõpetuseks küsin, et kuna mul lugejaid nii palju, kas keegi teab, millal Hannes Võrno selle suure kiviga piki pead sai, et nii lolli juttu ajab, või on tegemist kaasasündinud vaimse probleemiga, mistõttu ei tohiks tema üle nalja heita?" küsib Mallukas.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare