Lauri Pedaja jätab mõneks ajaks juuksuritöö

 (6)

Lauri Pedaja
Lauri PedajaFoto: Ilmar Saabas

Eelmisel nädalal toimus Tallinn-Tartu maantel ahelavarii, milles sai kannatada juuksur ja näitleja Lauri Pedaja.

Täna hommikul lubati Pedaja pärast seljaoperatsiooni kodusele ravile. "Tänane päev on erakordne," rõõmustas staar Instagramis. "Hommikul kell 9.30 kirjutati mind PERHist välja ja lasti kodusele ravile. Olen avariist ja operatsioonist kenasti taastunud. Operatsioon oli edukas, kõik tükid pandi õigesse kohta tagasi ja kokkukasvamine käib täiel hool."

Lauri tänab noort meest, kes talle kiirabi kutsus ja teda rahustas, kuniks meedikud saabusid. Samuti tänab ta päästjaid ja kiirabi. "Erilised suured tänud PERHi ülimalt professionaalsele ja armsale personalile, kes tegid endast kõik, et ma taas korda saaksin."

"Ma olen südamepõhjani liigutatud kõikide Teie kirjadest ja huvist minu tervisliku seisundi vastu. Palun vabandust oma lähedaste ja pere ees, et Teile sellise läbielamise põhjustasin. Oma kallitele salongiklientidele pean ma kahjuks teatama, et arst keelas mul vähemalt 2 kuud juuksuritöö ära," nentis juuksur.

Loe veel

Seotud lood:

Tänane päev on erakordne!!! Hommikul kell 9.30 kirjutati mind PERH'ist välja ja lasti kodusele ravile. Olen avariist ja operatsioonist kenasti taastunud. Operatsioon oli edukas, kõik tükid pandi õigesse kohta tagasi ja kokkukasvamine käib täiel hool. Suur-suur tänu noormehele, kes kutsus kiirabi ja mind rahustas, päästjatele ja kiirabile, kes mind sündmuskohal hakkasid kokku lappima. Erilised suured tänud PERH'i ülimalt professionaalsele ja armsale personalile, kes tegid endast kõik, et ma taas korda saaksin. Ma olen südamepõhjani liigutatud kõikide Teie kirjadest ja huvist minu tervisliku seisundi vastu. Palun vabandust oma lähedaste ja pere ees, et Teile sellise läbielamis põhjustasin. Oma kallitele salongiklientidele pean ma kahjuks teatama, et arst keelas mul vàhemalt 2 kuud juuksuritöö ära. Nüüd pole muud, kui täiskäigul edasi täieliku paranemise poole. PS: kui mind kusagil kohtad, siis palun ära suure hurraaga kallistama ja seljale patsutama tule. Ma olen natukene hellakene veel. Päikest ja peatsete kohtumisteni Elu on ilus! Lauri

A post shared by Lauri Pedaja (@lauripedaja) on May 19, 2017 at 1:16am PDT

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare