KURB LÕPP: Vene "Selgeltnägijate tuleproovi" staarosaline Ilona Novosjolova kukkus kuuendalt korruselt surnuks

 (94)

Ilona Novosjolova
Ilona NovosjolovaFoto: Kuvatõmmis

13. juunil kukkus Moskvas kuuendalt korruselt tänavale surnuks hittsaate "Selgeltnägijate tuleproov" osaline Ilona Novosjolova.

Kuigi elumaja alumisel korrusel tegutseb haigla, siis olid kahel hooajal selgeltnägijasaates osalenud Novosjolova vigastused kukkumise tagajärjel sedavõrd tõsised, et arstiabi kohalejõudmise hetkeks oli ta juba surnud, teatavad Venemaa uudistekanalid.

Naise surma täpsed asjaolud on praegu veel selgitamisel. Politsei hinnangul alustuseks midagi kriminaalset juhtunuga seotud ei ole.

Vaata, kus õnnetus aset leidis SIIT.

29-aastane Novosjolova oli Venemaal tuntud maag ja selgeltnägija, kes pääses "Selgeltnägijate" tuleproovi seitsmendal hooajal ka finaali. 2013. aastal sattus vastuoluline Novosjolova koos sõbraga inimröövi ohvriks, kus tema ja ta sõbra vanematelt nõuti nende vabastamise eest miljoneid rublasid. Hiljem on ta korduvalt olnud seadusega pahuksis ka ise. Naine sattus oma kuulsuse tipus ka meediaskandaali, kui hakkasid kõlama kuuldused, et ta vahetas sugu ehk oli varasemalt mees.

LOE LÄHEMALT: FOTOD: Inimrööv, sünge minevik ja soovahetuse skandaal! Kes oli Venemaa selgeltnägijasaate hukkunud staar Ilona Novosjolova?

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare