KURB: Ameerika talendisaates osalenud verinoor muusik suri vaid nädalad enne saate eetrisse jõudmist

 (4)

KURB: Ameerika talendisaates osalenud verinoor muusik suri vaid nädalad enne saate eetrisse jõudmist
Foto: Instagram

Ameerika talendisaate "America's Got Talent" uus hooaeg on täies hoos, ent paraku sai ühe kohtunike ette astunud noormehe tee kuulsuseni ootamatu lõpu.

Produktsioonitiimile lähedane allikas teatas väljaandele TMZ, et saates oma imelist lauluoskust demonsteerinud 29-aastane Brandon Rogers hukkus möödunud nädalavahetusel autoõnnetuses — vaid mõned nädalad enne tema episoodi eetrisse jõudmist. Brandon toimetati pärast laupäeval aset leidnud õnnetust koheselt haiglasse, kus ta järgneval päeval suri.

Ülimenuka talendisaate produtsendid avastasid andeka noormehe Instagrami vahendusel, kuhu ta oli läkitanud kaveri ansambli Boyz II Men hittloost “On Bended Knee”. Ka Boyz II Men jagas sotsiaalmeedias Brandonile kiidusõnu, küsides fännidelt, kas nad peaksid ta ka endaga tuurile kaasa võtma. Muusikasõbrad olid kahe käega poolt ja nii ka läks.

Hetkel pole otsustatud, kas Brandoniga episood lastakse eetrisse või mitte. Algse plaani järgi oleks see rahva silme ette jõudnud järgneval kuul. Mehe lähedaste sõnul vaataksid nad seda osa suure rõõmuga.

throwback 🔃 ...know I love me a good 90s R&B classic @BoyzIIMen - #OnBendedKnee 🎤🎵🎶 #DearWanyaITried

A post shared by Dr. Brandon Rogers (@drb_rog) on

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare