Kaval montaaž? "Prooviabielu" Liisa eitab alkoholiga liialdamist: üks-kaks korda kuus, mitte rohkem

 (35)

Kaval montaaž? "Prooviabielu" Liisa eitab alkoholiga liialdamist: üks-kaks korda kuus, mitte rohkem
Foto: Kuvatõmmis

Möödunud kolmapäeval õhtul sai läbi TV3 kuum suhetesari "Prooviabielu", mille üheks kangelannaks oli Saaremaalt pärit medõde Liisa. Noor tõsielustaar istus Malluka meelelahutusportaali Melu TV pihitooli, et saate telgitagustest veidi lähemalt pajatada.

"Ma ei kahetse, et ma seal saates käisin, sest lisaks kõigele negatiivsele on saade kaasa toonud ka palju positiivset. Küll aga olen ma natuke pettunud, et nad tegid just sellise montaaži meist kokku, mis ekraanile siis toodi. A la, et mina tarbin iga päev alkoholi ja, et Helen on ajudeta loll," pihtis Liisa.

Naine täpsustas, et viimati tarbis ta alkoholi küll eelmisel laupäeval Kannu Kõrtsis toimunud üritusel "Staarid baaris" , ent enne seda alles 5. märtsil: "Et noh, üks-kaks korda kuus, mitte rohkem!" selgitas ta.

Liisa sõnul oli tal juba enne saatesse minekut olemas inimene, kes talle meeldib ja kelle vastu tal on tunded: "Temaga sai ka arutatud läbi see, kas minna saatesse või mitte minna. Ja ta pigem usub mind ja seda, mis mina räägin, kuidas asjad olid. See, mis on teleekraanile toodud, on suures osas montaaž lihtsalt. Klipike siit ja klipike sealt..."

Vaata lähemalt Melu TV-st!

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare