FOTOD | Kuulsa petise mitu nägu ehk Liis Haaveli totaalne maskeerumine läbi aegade

 (7)

FOTOD | Kuulsa petise mitu nägu ehk Liis Haaveli totaalne maskeerumine läbi aegade
Fotokollaaž: Delfi

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo pidas 1. juunil kinni 38-aastase Elois-Catherine H., endise nimega Liis H., keda kahtlustatakse identiteedivarguses.

Seni kogutud info põhjal pettis naine eakatelt meestelt nende terviseseisundit ära kasutades välja kannatanute pangakaardid ning võttis kontodelt suures summas sularaha välja. Samal ajal kasutas ta valeidentiteeti ning esines sotsiaaltöötajatele eakate kannatanute sugulasena. Ohvritele tekitatud kahju on vähemalt 50 000 eurot.

Liis Haavel on aegade jooksul läbinud totaalse muutumise. Teda oli meedia esindajatel äärmiselt raske enne 2015. aastal toimunud istungit ära tunda (Haavel kandis parukat, päikeseprille ning oli äärmiselt tugevalt meigitud - toim.) ja ka politsei poolt avaldatud värskelt fotolt ei saa esmapilgul arugi, et tegemist on kurikuulsa saripetturiga.

Vaata ja meenuta Liis Haaveli erinevaid nägusid läbi aegade!

Politseil on alust arvata, et naise ohvriks võis langeda veel inimesi. Seetõttu palutakse kõigil, kes tunnevad täna avaldatud pildil oleva naise ära või kelle lähedased võivad olla sarnase petuskeemi ohvriks langenud, anda sellest teada Põhja prefektuuri kriminaalbüroo telefoninumbril 612 4375 või hädaabinumbril 112.

Kelmuses kahtlustatav naine Foto: Põhja Prefektuur, Põhja Prefektuur

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare