Evelin Ilves meenutab oma viimast kohtumist Kukumäega: ta keha oli nii habras, et pelgasin teda hoida

 (67)

Hooaja viimane "Evelini" saade
Hooaja viimane "Evelini" saadeFoto: Kalev Lilleorg, TV3

Eile lahkus meie seast tunnustatud teatri- ja filminäitleja Arvo Kukumägi. Mitmed tuntud inimesed on andekale mehele austust avaldanud ning teiste seas meenutab oma viimast kohtumist Kukumäega ka Eesti endine esileedi Evelin Ilves.

“Nägin Kukut viimast korda umbes aastajagu päevi tagasi. Sellest kohtumisest jäi toona kuidagi kummaline tunne, et ta on valmis lahkuma. Aga siiski tuli tänane uudis valusa ootamatusena…,” kirjutab Evelin sotsiaalmeediasse läkitatud postituses.

Evelin Ilves kohtus Arvo Kukumäega juhuslikult ühe kohviku suveterrassil, kui ta näitljea kõrvallauda istuma sattus: “Hakkasime üle laudade vestlema, ta ütles, et ta ei taha enam midagi, et on kõike elus proovinud ja saanud ka: meeletut ônne ja kirge ning kôige süsimustemaid ja sügavamaid auke. "Tahan ainult head. Kõigile!", lausus ta vaikselt ning tõusis ootamatult: "Tule, ma kallistan sind!" Ta keha oli nii habras, et pelgasin teda hoida, ent Kuku kätest voogas nõnda võimas energia, mis mind üleni endasse mähkis. Selles energias oli suur sügav rahu. Rahu, kui sa oled valmis ja vaba,” kirjeldab ta. "Head lendu sulle kôiksuse kirka tähena, kallis Kuku! Sinu kaisutus on alati minuga — aitäh!"

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare