Eesti esimene polaarpaar: kes teab, äkki mõne aasta pärast elame Alaskal ja peame kelgukoeri

 (5)

Eesti esimene polaarpaar: kes teab, äkki mõne aasta pärast elame Alaskal ja peame kelgukoeri
Foto: Instagram

Ülimenukas Fjällräven Polar konkurss on Eestile toonud oma polaarpaari — kui möödunud aastal võidutses oma kategoorias 21-aastane Hans Markus Antson, siis tänavu napsas unelmate reisi tema tüdruksõber, 18-aastane Ketter Michelle.

Juba mitmendat aastat järjest osaleb sadu seiklus­himulisi inimesi üle kogu maailma suurejoonelisel võistlusel, et pääseda kelgukoertega ekstreem­sele polaarmatkale. Möödunud aastal ekstreemsel retkel käinud loodusfotograaf Hans Markus aitas tänavu reisi võita oma kallimal Ketteril, kes kandideeris võitlusel Soome riigi esindajana.

World awaits 🌍 #visitestonia 📷@lostleblanc

A photo posted by ♏️✨Ketter Michelle (@kettermichelle) on

Koosveedetud aastaga on paar palju matkanud, eesmärgiga teha fotosid, videoid ja blogisissekandeid. Ketter rääkis Õhtulehele, et just selle ajaga on ta looduse vastu aina enam huvi tundma hakanud ja seetõttu ootab juba huviga ka nelja päeva pikkust tsivilisatsioonist eemalolekut polaaraladel.

"Mul on hea meel, et Ketter sinna läheb. Ma ei usu, et koos sellisele polaarmatkale läheme, ent kui Ketterile tõesti see meeldib, siis kes teab – võib-olla kolme aasta pärast elame Alaskal ja peame kelgukoeri," naerab Hans Markus ja selgitab, et üks mees olla pärast Fjällräveni ekspeditsiooni just sellise elumuutuse ette võtnudki.

Refereeritud Õhtulehest.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare