Ben Affleck rääkis kõik südamelt ära: olen viimased 15 aastat pidanud võitlust alkoholismigaHollywoodi megastaar Ben Affleck tuli lagedale ootamatu ülestunnistusega. Kahe Oscariga pärjatud näitleja paljastas sotsiaalmeedia vahendusel, et on juba viimased 15 aastat pidanud võitlus alkoholismiga ja esmakordselt läks ta ravile aastal 2001.

"Olen läbinud alkoholisõltuvuse ravi. See on midagi, millega ma olen pidanud silmitsi seisma minevikus ning tegelen sellega edasi ka tulevikus," kirjutab staar oma Facebooki lehel. "Tahan elada täisväärtuslikku elu ja olla parim isa, kes ma saan olla," lisas ta ning pani oma fännidele südamele, et abi otsimise pärast ei peaks keegi häbi tundma.

Ben Affleck ja Jennifer Garner teatasid 2015. aasta suvel, et nende 10 aastat kestnud abielul on kriips peal. Sellest hoolimata on paari suhted jätkuvalt soojad ja koos kantakse hoolt pisipere kasvatamise eest. "Olen õnnelik, et mul on mu pere ja sõprade armastus," tänas Affleck ka oma laste ema Garnerit, kes on talle kõvasti tuge pakkunud.

Jaanuaris teatas Warner Brothers, et värske Batmani filmi lavastaja rolli astunud Ben Affleck peab oma kohustustest siiski loobuma. Toona ütles mees, et otsus tuli langetada, sest roll "nõuab keskendumist, kirge ja tema parimat etteastet". "On ilmselge, et ma ei saa samal tasemel kahte tööd korraga teha."

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare